Kas ir Brother ScanNCut ploteris?

14/09/2021


Kas ir Brother ScanNCut ploteris?

Brother ScanNCut ploteris ir ierīce, ar kuras palīdzību var izgriezt jebkuras formas un sarežģītības dizainu no dažādiem materiāliem.

Tāpat iespējams ne tika izgriezt, bet arī ieskenēt attēlu un rediģēt to, lai pēc tam izgrieztu.

Izmantojot papildus piederumus, iespējams veidot reljefa iespiedumus, folija atspiedumus un daudz ko citu.

Rīku turētājā pēc vajadzības tiek ievietots attiecīgs rīks, ar kura palīdzību var izgriezt, zīmēt, veidot reljefu, perforēt un daudz ko citu. Ploterim virzot paklājiņu ar piestiprinātu materiālu uz priekšu un atpakaļ un, kustīgajam rīku turētājam virzoties pa labi un kreisi, notiek dizainu veidošana.

Paklājiņš ir pamatne, pie kura stiprinās izvēlētais materiāls. Tie ir pieejami visādām vajadzībām un, atkarībā no plotera modeļa, tie mēdz atšķirties, taču tie ir pieejami tikai divos izmēros 30,5cm x 30,5cm (12 x 12 collas) un 30.5cm x 61cm (12 x 24 collas).

    

Lai izgrieztu kādu dizainu, jāizvēlas griešanai paredzēto rīka turētāju un asmeni. Asmeņi mēdz būt dažādi, pielāgojami dažādu struktūru un biezumu griešanai, kā arī tie mēdz būt atšķirīgi vai konkrētajam ScanNCut modelim ir auto funkcija vai nav.

Auto funkcija nozīmē, ka ScanNCut ploteris spēj noskenēt materiāla biezumu un noteikt nepieciešamā asmens garuma izvirzījumu, lai tiktu pārgriezts materiāls, bet paklājiņš netiktu sagriezts. Tāpat šiem modeļiem ir iespēja noteikt ½ griešanu, kas būs noderīga izgriežot, piemēram, uzlīmes, kur pārgriezts tiek tikai virsējais materiāla slānis.

Modeļiem, kuriem nav auto funkcija (CM-sērija) vai auto funkcija ir izslēgta, asmens garumu izvirza manuāli.

Lai uzzīmētu līniju vai aizkrāsotu laukumu, jāizvēlas kāds no zīmuļu turētājiem un attiecīgais rakstāmrīks.

Reljefa spiedes funkcija. Ierīces kustīgajā rīku turētājā tiek ievietots attiecīgs turētājs un rīks ar noapaļotu galu, kurš materiālā iespiež reljefa līnijas, punktus vai laukumus. Reljefu spiedei piederumi nav iekļauti sākuma komplektācija, tie jāiegādājas atsevišķi.

Perforēšanas (caurumošanas) funkcija. Ierīces kustīgajā rīku turētāja tiek ievietots rīks, ar kura palīdzību iespējams materiālā izveidot punktveida caurumiņus. Perforēšanas piederumi nav iekļauti sākuma komplektācija, tie jāiegādājas atsevišķi.

Folijspiedes funkcija. Izmantojot papildus piederumus variet veidot dizainus ar folija atspiedumiem.

Pērļu akmentiņu dizainu veidošana. Brother ScanNCut ploterim ir visas nepieciešamās īpašības, lai veidotu dizainus ar pērļu akmentiņiem (rhinestone, strazi).

Atšķirības modeļos, protams pastāv, un ScanNCut ploteri tirgū ienāk arvien modernāki un jaunām, inovatīvām funkcijām bagātāki.

Bet vienmēr ir kāds bāzes modelis, kurš veiks pašas populārākās funkcijas. Šobrīd tas ir SDX900. Iespējams, ka ar to Tev arī pietiks, lai radītu savus radošos projektus.  Atceries, ka aksesuārus vienmēr varēsi piepirkt klāt, ja arī tie nav iekļauti sākotnējā komplektācijā. Daudz svarīgāk ir salīdzināt modeļu funkcijas un iespējas.

Datorprogramma Canvasworkspace ScanNCut plotera dizainu veidošanai ir pieejama visiem bez papildus maksas. Izveidojiet savu pieejas lietotājvārdu un paroli un Jūs variet veidot dizainus ērti un pārskatāmi. Kad dizains izveidots, Jums ir iespēja saglabāt to savā datorā, USB vai pārsūtīt uz ierīci ar bezvadu savienojumu, ja konkrētam modelim ir šāda iespēja.

Vēl daudz un dažādu iespēju ir veidot projektus ar Brother SacnNCut ploteri!

Lai top radoši darbi!

Brother Earth

Brother Earth