Šūšana un ANTI AGING

08/09/2020


Šūšana un ANTI AGING

VAI ZINĀJI, KA ŠŪŠANAS HOBIJS AIZKAVĒ NOVECOŠANU?

Visiem zināms, ka lai labi justos un izskatītos ir nepieciešams mierīgs prāts, gaišas domas un veselīgs miegs. To nav tik viegli panākt, ja dzīvē tik daudz stresa un negāciju. Kā samazināt stresu, novērst negatīvās domas un kāds tam sakars ar šūšanu? Vistiešākais. Lasiet tālāk!

ŠŪŠANAS PROCESS IR MEDITĀCIJA DARBĪBĀ. Viens auduma gabaliņš pēc otra, sakombinēt un saskaņot krāsās, fokusēties piegriešanai, sašūt, nogludināt, pielaikot. Šķiet, ka jebkas, kas Jūs kaitināja, sadusmoja vai apbēdināja, pazūd tagadnes momentā, brīdī kad Jūs radāt. Laiks pārstāj eksistēt un Jūs esat ievilkts kreatīvajā pasaulē. Šujmašīnas ritmiskais klip-klap nomierina, pats process atbrīvo prātu un samazina stresu.
Jūsu smadzenes nevar vienlaicīgi fokusēties uz dažādām lietām. Laikā kad Jūs iegrimstat radošā procesā, Jūs pamazām zaudējat interesi par negatīvām lietām, kuras, iespējams, ir Jūs apņēmušas. Jūsu prāts un ķermenis nomierinās. Pēc šādi pavadītas dienas vai vismaz pāris stundām, miegs būs pavisam salds.

ŠŪŠANA IR DABĪGS ANTIDEPRESANTS. Kad Jūs darāt kaut ko sev tīkamu, Jūsu smadzenes veido dopamīnu, kas savukārt izraisa apmierinājuma sajūtu, pacilājumu un liek mums justies motivētiem. Dopamīns izdalās brīžos, kad esam kaut ko sasnieguši, kad mums kaut kas ir izdevies – to parasti pavada labi padarīta darba sajūta. Tāpēc viens no vienkāršākajiem veidiem, kā uzturēt pietiekošu dopamīna līmeni, ir sadalīt lielos mērķus mazākos, lai radītu vairāk iespējas izpausties gandarījumam par paveikto. Un šūšanas projekti tādi ir, tie ir paveicami, process mūs nomierina un rezultātā ir gandarījums par veikumu un ieguvumu.

ŠŪŠANA AIZKAVĒ NOVECOŠANĀS PAZĪMES. Novecošanai pakļauts ne tikai ķermenis, bet arī smadzenes. Pie tam stresa laikā producētās kaitīgās ķīmiskās vielas negatīvi ietekmē par atmiņu atbildīgās struktūras.
Saglabāt atmiņu, skaidru prātu un intelektu vecumā izdodas nebūt ne visiem. Šūšana attīsta iztēli, uzlabojas atmiņa un stratēģiskā domāšana, māca saprātam fokusēties. Šujot Jums visu laiku ir jākoncentrējas, jārēķina, jānovērš kļūdas, jādomā kreatīvi, loģiski, konstruktīvi un jāmeklē risinājumi. Šāda smadzeņu darbības aktivitāte ir teicams treniņš, lai veicinātu kognitīvās maņas un pasargātu sevi no vecuma demences. Jo vairāk Jūs “kustināsiet” smadzenes, jo ilgāk būsiet jauni.

PAAUGSTINIET GANDARĪJUMU DZĪVĒ, JO TAS STIPRINA IMŪNSISTĒMU! Jūsu šūšanas projekts sniegs Jums patiesu prieku un lepnuma sajūtu. Tas ir Jūsu garīgās veselības ieguvums. Jūs izbaudīsiet laimi brīdī, kad citi izteiks atzinīgus vārdus par Jūsu veikumu.

Šūšana nāk par labu Jums, Jūsu ķermenim un dvēselei!

Nu ko, atliek tikai izvēlēties šujmašīnu un būsim jauni! https://www.brothersujmasinas.lv/celvedis-sujmasinas-izvel…/

Brother Earth

Brother Earth